Bingo w kasynie

Gra w bingo zaliczana do jest do grona najbardziej popularnych gier hazardowych na świecie. Zadaniem graczy jest zakreślić liczby, które wybierane są przez nich losowo. Jeśli ktoś posiada układ liczb taki sam, jak na specjalnej planszy, wówczas musi krzyknąć „Bingo!”. Dla pozostałych graczy jest to informacja, że dana osoba właśnie wygrała. Zadaniem osoby prowadzącej natomiast jest tylko i wyłącznie wyczytywanie liczb z tych specjalnych plansz – robi się to dotąd, dopóki z zali nie padnie okrzyk „Bingo!”.

Skąd pochodzi opisywana tutaj gra – tego dokładnie nie wiadomo, nie mniej jednak przypuszcza się, że jej ojczyzną były Włochy, a narodziła się wraz z początkiem lat trzydziestych szesnastego stulecia. Zdecydowanie najbardziej rozpowszechnione bingo jest w Kanadzie i w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest to jedna z ulubionych i najchętniej wybieranych form spędzania wolnego czasu.

W ramach ciekawostki można tutaj nadmienić, iż gra ta jest bardzo często wykorzystywana w celach jak najbardziej szczytnych, bo edukacyjnych – niezmiernie przydatna okazuje się przy okazji nauki języków obcych, o czym nawet niewiele osób wie. System gry jest taki, że w jednej partii jest przeważnie rozgrywanych kilka bingo. Każdy gracz ma do swojej dyspozycji dość pokaźną liczbę plansz – przeważnie jest ich trzydzieści. Zarówno w Kanadzie, jak i w Stanach Zjednoczonych plansza do bingo to najzwyklejszy w świecie kawałek płaskiej tektury, na którym znajduje się dwadzieścia pięć kwadratów ułożonych w pięć kolumn.
Znajdź dopasowany bonus Jaką kwotę chcesz wpłacić?
PLN
Teksty promowane
Copyright © 2013-2021 kasyna.waw.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone. Strona została wygenerowana w 0.04914 sekund.
Kasyna.waw.pl - Przedstawiamy najpopularniejsze kasyna internetowe. Odnajdź swoje kasyno i zarób duże pieniądze!